iluze

U nás lastminity nejsou marketingovým gestem "rádoby" slevy. Hrajeme fair play. Pokud nám zůstane nějaký pokoj volný před příjezdem, raději uděláme radost vám za extra sníženou cenu a vy zase nám.

Proč ? Protože být s vámi je přeci prima a jsme tu pro vás a prázdné stoly nám srdce nezahřejí. A abychom dostáli kvalitních potravin a služeb, platí jednoduchá rovnice.  A jaká? No přeci  více lidí=větší spotřeba a tím možnost vyšší kvality nejen surovin, ale i služeb. Jsme tady pro vás. 

Ale pozor, na pravidelnost lastminute nelze spoléhat. Jedná se vždy o akt poplatný aktuální obsazenosti či vyjítí vstříc jinému hostovi, který zrušil rezervaci. Tak a´t nezmeškáte svou chvíli , život čas nevrací a zážitky jsou kořením lásky a rodinné pohody.

Tak nás sledujte na facebooku a dozvíte se vždy o acki jako první.   (ZDE)

 

vtip zpoždění

 

Novinka:  V podzimních balíčcích objednaných po 17.9.2021 najdete nově tuto hlášku a  ta platí: 

 v případě Vládou ČR nařízeného lockdownu Vám bude do 3 dnů nabídnut náhradní termín, popř. možnost využít balíček formou nájemní smlouvy, popř. vrácený poplatek zpět na Váš účet bez dalšího. Přesto doporučujeme si sjednat pojištění proti stornu (nemoc apod.). Více informací ke stornu naleznete v objednávkovém listě.