Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. V případě menší obsazenosti formou kontinentální.

Během dne vám rádi připravíme křupavou pizzu, popřípadě využít nabídky pochutin, kávy či nápojů a dezertů, s obsluhou a posezením jak v restauraci, tak na venkovních terasách.

Dle zájmu hostů připravujeme i večeře mimo hlavní sezonu. To proto, protože v hlavní sezoně je bezpočet možností restaurací a stravování v blízkém okolí v hojném počtu. Vaříme vždy z čerstvých surovin a bylinek, abychom gastronomii směřovali tak trochu jinak.

 

 

IMG_20200607_125043.jpg    restauraceobcestveni.jpg


Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti  protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí. Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

   


V Mlýně mají hosté možnost využít oddechový koutek s kulečníkem a drinkem v ruce.laughing 

venkovní odpocivarna           P1011733 1366


Kvalitní moravská vína nám dodává Znovín, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra.