Tipy na výlet vhodné i při nepřízni počasí jsou označeny symbolem sluíčka a mráčků. Kliknutím na něj získáte aktuální předpověď  

 

Kinderwelt   Předpověď

Možnost celodenního vyžití dětí v kinderweltu  od nejmenších až po ty náctileté. Rodiče mohou spojit návštěvu Kinderweltu s nákupy na tolik proslulých Dutyfreeshop (parfémy, alkoh.,nealkohol.nápoje, cukrovinky) nebo uskutečnit  Freeport Hatě, kde jsou každý den výprodejové ceny značkového oblečení. Samotný příjezd , kdy budovy jsou provedeny v pohádkovém prostředí s draky a rytíři, koňmi a vozy je excelentní zážitek.

Odhad časové náročnosti:  min.2h – max. celý den (v místě možnost nespočet variant dát si oběd. Doporučujeme dát si oběd v letadle, které je předěláno na  restauraci a nelze přehlédnout= skvělý zážitek, rozumné ceny , kvalita jídla adekvátní prostoru ledadla a omezeným možnostem prostoru)

Vzdálenost 32km (Vranov-Znojmo-Hatě)

Časová náročnost min. až max. : min.2h  / celý den

 GPS 48.765052, 16.065187

Návštěva Kina ve Znojmě    Předpověď

 V dnešní době je spěch a informační boom na děti, ale klasické kino je neprávem opomíjené. Zkuste milí rodičové mrknout na program kina a třeba Vás a vaše děti pohltí kouzlo klasické projekce. Kino je ve Znojmě nově zrekonstruované a je tam i příjemné místo na sezení. Současně to neznamená megalomaskou stavbu a o stovkách sedaček, kdy to pravé kouzlo je v právě v prostředí a atmosféře samotného kina.  

aktuální program kina naleznete ZDE           Mapka rozmístnění sedaček dvou sálů ZDE

Rezervace vstupenek na tel. čísle  515 261 271              Adresa: Kino Svět, Havlíčkova 007, 669 02 Znojmo

Pokladna je otevřena hodinu před začátkem prvního představeníTelefonické rezervace vstupenek: 515 261 271. Rezervace se automaticky ruší, pokud zamluvené lístky nejsou vyzvednuty půl hodiny před začátkem představení. 

Odhad časové náročnosti:  min.2,5h – 3,5max. 

 GPS 48.856998, 16.054504

Termální aquapark Laa an der ThayaPředpověď

Skvělé vyžití jak pro děti, tak i rodiče za poměrně nízké ceny. I pro ty nejmenší jsou tam připraveny brouzdaliště. Možno spojit s nákupem v schopping centru Hevlín viz odkaz www.laabomba.com .

Vzdálenost 54km (Vranov-Znojmo-Hodonice-Dyjákovice-Hevlín – Laa an der Thaya)

Časová náročnost min. až max. : min.4h  /  celý den

GPS 48.723261, 16.392424

Aqualand Moravia – největší aquapark na MoravěPředpověď

Největší a nejnovější aquacentrum na Moravě. Možnost vyžití celý den. Ceny vyšší, doporučujeme  prohlédnout nejprve ceník, zejména stravování v místě je dosti  drahé.

Vzdálenost 69km (Vranov-Znojmo-Pohořelice-Pasohlávky) krásná silnice, doba jízdy max.1h

Časová náročnost min. až max. : min. 4h  / celý den

GPS 48.903458, 16.574293

 

 

LANOVÝ PARK ZDARMA, včetně prolézaček i pro ty nejmenší, ale i pro ty největší, tedy i rodiče

Kde ? Chvalovice. Pro koho? Pro celou rodinu. A když rodiče dostanou žízen, můžou se občerstvit hned u místní hospůdky v dětském areálu. Věřte, nevěřte, bolavá záda po projítí opičí stezky si napraví i nejeden tatínek či maminka. A skvělá zpráva je, že je vše zdarma.

Vzdálenost 29km/ 28min jízdy (Vranov-Chvalovice)

Časová náročnost min. až max. : min. 2h  /  6h

48.787981, 16.077674

Chvalatice

 

 

 

LANOVÝ PARK

na Vranovské pláži více info ZDE  tel. 604 859 434)

 

 

penzion Vranov, ubytování vranovská přehrada, ubytování vranov nad dyjí, penzion jižní morava, ubytování vranov, hotel pavlov, penzion relax, pension relax, dovolená vranovská přehrada, ubitovanie vranov,  penzion na jižní moravě,pension na jižní moravě, ubytování ve Vranově nad Dyjí, ubitovanie vranov nad dyjí, vranov nad dyjí ubytovaní, hotel ve vranově,  vranov ubytování, zámecký hotel vranov, penzion Idyla, pension Idyla, penzion Inspira, pension Inspira, penzion Herold, pension Herold, hotel peklo, penzion permoník, pension permoník, penzion fulda, pension fulda, penzion-starecasy,  slunicko-penzion,  hotelpeklo, navstivtevranovsko.cz, trivago.cz , vranov.info , penzion u hradku,racin.cz, racin, pensionfulda,