Ubytujte se v nově zrekonstruovaném romantickém mlýně. Jde o neobyčejně kouzelné místo připomínající doby našich babiček. Jsme malý rodinný penzion s přátelskou atmosférou, kde najdete  místo pro zábavu i odpočinek. Všechny pokoje jsou situovány v klidné části s výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Krásného výhledu můžete  užívat na  terasách, popř. dvorku, který je obestavěný a nemusíte se obávat, že vám někdo odcizí případně Vaše dovezená kola. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním sociálním zařízením s vanou či sprchovací zástěnou. V pokojích, jakož i v celém areálu  je poskytováno internetové připojení zdarma.

 Každý pokoj si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo přímo ZDE.

V areálu je pro vás přichystáno wellness - swimm spa, sauna, vyhřívaný slaný bazének atd.

Mlýn  Karolínka se nachází 5m od Babyhotelku Karolínka, který je především  specializovaný na rodiny s dětmi oproti ubytování Mlýn Karolínka.  Jedná se o význmanou kulturní památku a veškerá rekonstrukce byla tedy pečlivě provedena tak, aby na vás při vstupu dýchla atmosféra jedinečnosti této památky.

Hotel je umístěn v malebném prostředí Národního parku Podyjí, kde naleznete čistotu přírody, klid a pohodu.

Check-in je v den příjezdu od 14,00 hod (v červenci a srpnu od 15,00 hod.) do 18,30 hod. Check-out v den odjezdu je do 10,00 hod. Možnost příplatku za posunutí check - out je 500,-Kč/pokoj v případě, že je to v daný den kapacitně možné. Recepce pro Babymlýn se nachází v objektu na adrese Mlýnská 57, Vranov nad Dyjí 671 03. (mapka ZDE)

 

 pokoj        restaurace   

 

  wellness