Ubytování je vaším královstvím, vše ostatní je jen na vás. Harmonie, klid  a vnitřní  pohoda jsou léky dané samým životem. Čerpejme z ní, kdykoliv jen můžeme a to přímo v srdci Národního parku Podyjí.

Rádi bychom Vás chtěli ujistit a vysvětlit, co lze od ubytování očekávat a jaká případná omezení se aplikují v  současné době pobytu.

Celý náš areál včetně restaurace byl, je a i nadále bude vyhrazený pouze pro naše hosty. 

Při realizovaném pobytu můžete čerpat i nadále veškeré služby, byť třeba v novém kabátku. Jako například . snídaně na pokoj (dle zájmu hostů). 

snídaněnapokoj

Nově rozšířujeme v případě většího zájmu  polední nabídku (jako např. o domácí polévku, pizzu, tousty atd.), aby si maminky mohly odpočinout od vaření a užívat si procházek v nejkrásnějším období scenérie. V současné době lze plně využívat naší restauraci, která je určena jen pro naše ubytované hosty. 

Večeře jsou podávány v restauraci , poněvadž je určena jen pro vás a jsou volitelnou položkou. Záleží na Vás při příjezdu, zda-li je zvolíte a případně na kolik dní. 

K dispozici máte také wellness centrum, kde je přichystána sauna, swimspaa (vířivkobazén) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Sauna a swim spa je z hygienických důvodu  vždy určen jen  pro jednotlivé rodiny. Tyto prostory jsou řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy. Ale tak je provozováno celoročně i bez "covidového strašáku". Jde o princip základní politiky našeho hotýlku,  hygieny a komfortu, který chceme umožnit rodinkám s dětmi. 

Veškerý personál obsluhuje v ochranných pomůckách, pravidelně probíhá desinfekce lamp, vypínačů, ovladačů, klik, veškerých povrchů v koupelně (včetně doplňků), postele a povlečení,stoly a stolky, police apod. V rámci svého ubytování si můžete objednat v restauraci pizzu, tousty atd. z naší nabídky, které si pouze vyzvednete v restauraci, upřednostňujete-li soukromí.  Vše záleží na vašem pocitu a pohodlí, které preferujete.

Prostory jsou vybaveny rekuperací doplněné o germicidní UV lampy, které likvidují veškeré virové i bakteriální vlivy.

Je i nadále vhodné mít k pobytu pojištění, které nabízíme, protože stále platí, že pojištění (pro více info ZDE) kryje veškeré druhy nemocí a postačí nemoc pouze jednoho člena z rodiny. Ale rozhodnutí je i nyní pouze volitelné a námi pouze vřele doporučováno a i motivováno odměnou slevy.   V případě nepojištění a nedočerpání služby nastává 100% storno a proto toto pojištění doporučujeme pro každý případ. Jen prosím mysltete na to, že je třeba jej mít uzavřené při hrazení zálohy pobytu, aby bylo platné.

NP Podyjí je jedno z mála parků, kde je stále ještě odproštěn od turistického přeplnění a spíše zalíbení najdou ti, kdo hledají klid se svou rodinou a klidné prostředí pro svou dovolenou. A hlavně pro všechny, kteří už mají chmurnou náladu z uzavření doma, protože pobyt v přírodě, zažít společné chvíle na nových místech, vás nabijí na měsíce dopředu. 

V době hektického spěchu a rychlějšího dospívání těch našich nejmenších je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

 Veškeré informace pro příjezd a praktické rady naleznete  ZDE.

Váš Babyhotel Karolínka tým.