Aktualizováno

 Naše ubytování setrvává i nadále jako rekreační ubytování s celoročním provozem a tudíž jsme zde  pro ty, kdož plánují  u nás strávit svůj odpočinek, volný čas a relax se svou rodinou. Těšíme se na vás  a děkujeme, že jste. 

Informace níže pro přijíždějící hosty, které jsou platné po celý rok.

2dny před příjezdem obdržíte automaticky od rezervačního systému email s veškerými  informacemi k příjezdu a tak můžete být bez obav, že na něco zapomenete, nebo nebudete vědět. Jsme tady pro vás a chceme, abyste si užilii už samotný příjezd bez stresu a obav. Těšíme se na vás.

 

Ubytování

Pro obě ubytovací zařízení  (Babyhotel Karolínka i Babymlýn) je společná recepce v Babymlýně, kde obdržíte vstupní digit.karty a  klíče a veškeré informace k vašemu pobytu. Adresa je Mlýnská 57, 671 03 Vranov nad Dyjí.   (A prQR kod recepce mapaotože jsme pro google moc mladí, tak s navigací je trochu potíž. Stačí kliknout  nebo vyofit QR kod a nechat  se navigovat.

Chec IN (možnost ubytovat se)  začína od 14 hod. (červenec a srpen od 15 hod.) Proč? To proto, abychom stihli vše přichystat, vydesinfikovat a zajistili vám dokonalý komfort, který si zasloužíte.  Chtěli byste ale dřívější? Není problém. Zvolte si položky dřívější CHeck IN při objednání. Recepce Vám do druhého dne potvrdí, zda-li to možné. V případě obsazení pokoje Vám bude poplatek automaticky vrácen při příjezdu. Zahajíte tak svou dovolenou o kapku dříve.  DOPORUČUJEME.

Chec OUT (ukončení ubytování) do 10 hod. (ale wellness můžete užívat až do  11h. Chcete ten den si ještě více užít? Zvolte při rezervaci extra službu POZDNI CHeck OUT. V případě, že to nebude možné, recepce Vám automaticky vrátí poplatek zpět v plné výši.  Prodlužte si tak svou dovolenou a hoďte spěch za hlavu. DOPORUČUJEME. I cesta má být součást dovolené, nikoliv utrpením, tak na to nezapomeňte. A pokud byste chtěli zůstat až do večera a užít si ještě wellness nebo procházky, je možné si připlatit za zvýhodněnou cenu další noc, je-li pokoj volný. Toto Vám sdělí obratem personál na recepci v době Vašeho příjezdu či pobytu.

Úhrada

Při příjezdu se hradí zbylá část ubytování. Veškerá konzumace, služby spojené s ubytováním můžete čerpat na své číslo pokoje a hradí se až při odjezdu.  V den odjezdu je pro vás na recepci připraveno vyúčtování od 9.30h. Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, je možné si vyžádat účet již den předem na recepci (doporučujeme vzhledem k většímu počtu hostů v hlavní sezóně). 

Platí se hotově. Proč? Protože banky stále zdražují nám podnikatelům poplatky. Protože 1min od nás je bankomat. A protože krom bank platíme i softwar.firmám za tuto volbu.  Raději nebudeme zdražovat a promítat tyto náklady do ceny ubytování vám hostům, za které jsme moc rádi a zachováme ceny. Odkaz na bankomat je zde.(stačí opět jen kliknout a sami vidíte vzdálenost od recepce).

Nabídka služeb

Při příjezdu obdržíte veškeré informace u recepčních, nicméně ty stejné uvádíme i zde, abyste byli dokonale připraveni užít si svou dovolenou v maximální míře. Také budete na pokojích mít QR kod, který, když naskenujete, vše se dozvíte online, aníž byste museli zpět na recepci pro další informace.

Wellness

K dispozici máte wellness centrum, kde je přichystána sauna, swim spa (vířivka s bazénkem) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Swim spa a sauna je místo určeno jen pro jednotlivé rodiny, poté jsou řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy. Více informací naleznete na našich webových stránkách pod "wellness a služby".

Parkování

Hosté mají parkoviště přímo před ubytováním Babyhotelu Karolínka.

Hosté v Babymlýně mohou také krátkodobě zaparkovat přímo u vstupu do Babymlýna, po vyložení věcí je ale nutné tato místa uvolnit z důvodu veřejné elektronabíjecí stanice pro elektrická vozidla.  Současně je nezbytné zajistit i pro ostatní příjíždějící hosty prostor pro vyložení, aníž by omezili provoz v okolí. Prosíme  tedy  o respektování dočasného parkování. Veškeré další informace k dispozici v recepci.

Pokud vlastníte elektromobil jste na správném místě, protože přímo u Babymlýnu je tedy k dispozici rychlonabíječka a je veřejná. Tudíž nemusíte nikohoho kontaktovat a napřímo si nabít své vozidlo. Nabíjecí stanice je provozována společností E.O.N.  . Více informací zde.

Provoz recepce

Recepce je tedy společná pro obě zařízení a je v provozu denně od 7-19h (při běžném provozu). Po tuto dobu můžete čerpat jakékoliv občerstvení a nápoje v restauraci či na venkovních terasách. Vše lze samozřejmě čerpat na číslo pokoje a hradit až při odjezdu. Po uzavření recepce ale můžete i nadále čerpat bufetovou nabídku z přístupňěnou hotelovým hostům obou zařízení.

Naše prostory jako celý areál včetně restaurace byl, je a i nadále bude uzavřený areál pouze pro naše hosty.  

Veškeré pokoje v Babymlýně jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou a jídelním stolem.

V době hektického spěchu a rychlějšího dospívání těch našich nejmenších je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

Váš Babyhotel Karolínka tým.