Klasická masáž je vynikající prostředek k navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie, odstranění bolesti a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní efektivně odpočinout. Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím dochází k souznění těla a mysli. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem, bolestem hlavy, k rekonvalescenci po úrazech, pro rychlejší zotavení svalstva u sportovců. Pomohou v bojis přebytečnými kily, celulitidou a projevy stárnutí pokožky.

Aroma-relaxační masáže nabízí příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Éterické oleje vytváří kompozici, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu. Výběr éterických olejů záleží samozřejmě na vašich potřebách a požadavcích. Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci organismu, jiné naopak pro zklidnění. Oleje jsou příjemnými a jemnými pohyby vmasírovány do pokožky, kde pronikají do drobných vlásečnic a dále do krevního oběhu. Do organismu vnikají také vdechováním. Poměrně rychle se dostávají do čichového centra odkud dále ovlivňují nervový systém a působí na vaši psychickou pohodu.

Skořice a hřebíček - směs má povzbuzující účinky při tělesné únavě a vyčerpanosti, velice jemně a příjemně prohřívá. Hřebíček má afrodiziakální účinky. Pokožka bude po použití této bylinné kompozice dokonale vyživená.

Čokoláda v mandlovém oleji -  obsahuje vysoký obsah aktivních látek, cenným zdrojem celé řady vitamínů a minerálů. Olej zabraňuje vysoušení a navrací pokožce pružnost a vitalitu. Čokoláda v kombinaci s mandlovým olejem pleť optimálním způsobem vyživuje a „rozmazluje“.

Kokos a vanilka - mandlový olej s vysokým obsahem kokosového a vanilkového extraktu. Pokožka bude hebká a vláčná. Kokos a vanilka má uklidňující a relaxační účinek. Po večerní masáži pomáhá navodit klidný a plnohodnotný spánek.

Grapefruit v mandlovém oleji - masáž vykazuje značný relaxační, stimulační a energizující účinek. Vhodné při fyzickém i psychickém vyčerpání. Pomáhá navodit pocity pohody a dobré nálady. Směs luxusních olejů kůži vyživí a optimálně hydratuje, kůže sametově jemná.

Levandule a meduňka - v tradiční přírodní medicíně je aroma levandule a meduňky úspěšně používáno při bolestech hlavy, nespavosti a k tlumení projevů stresu. V tradiční čínské medicíně se používá při projevech neklidu, depresích a úzkostných stavech. Kůži olej regeneruje, vyživuje a revitalizuje.

 

 Ceník masáží v BABYHOTELU KAROLÍNKA

1. Záda a šíje

40min.+10min.

850-Kč

2. Záda, šíje a hýždě

55min.+10min.

950,-Kč

3. Záda, šíje a nohy

70min.+10min.

1200,-Kč

4. Záda, šíje, hýždě a nohy

85min.+10min.

1200,-Kč

5. Dolní končetiny

40min.+10min.

800,-Kč

6. Dolní končetiny a hýždě

45min.+10min.

850-Kč

7. Celotělová

8. Aroma-relaxační masáž celého těla s vonným olejem (dle výběru)

80min.+10min.

60min. +10min.

1350,-Kč

1250,-Kč